Kontakta oss gärna

Kontakt

Hör gärna av er

Om ni har frågor så är ni självklart välkomna att höra av er till oss. Vi försöker hjälpa er så att er vistelse på Granö Beckasin ska bli ett minne för livet.

Hitta hit
Granö Beckasin ligger byn Granö i centrala Västerbotten, mellan Umeå och Lycksele. Hit kommer du genom att köra väg E12. Från Lycksele är det 45 minuters bilväg och från Umeå tar det en timme.

Telefon: 0933-410 00
E-post: info@granobeckasin.com
Besöksadress: Granö Beckasin Lodge, Västanå 15, 922 95 Granö
Postadress: Granö Beckasin, Blåkullevägen 4, 922 95 Granö

Söker du en viss person?

Annika Rydman
VD
annika.rydman@granobeckasin.com

Hanna Levisson
Hotellchef
hanna.levisson@granobeckasin.com

Christopher Storm
Ansvarig säljare utlandet & Produktutvecklare
christopher.storm@granobeckasin.com

Ellinor Pettersson Storm
Kökschef
ellinor@granobeckasin.com

Victor Svedlund
Restaurangchef
victor.svedlund@granobeckasin.com

Joel Sundholm
Marknadsansvarig & Projektledare Sjungaregården
joel.sundholm@granobeckasin.com

Josefine Sandin (Föräldraledig)
Projektledare Sjungaregården
sjungaregarden@granobeckasin.com

 

X

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. Mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng